Zpět na začátek

Tak jak na to

Přihlašování do stránek

Přihlásíte se svým uživatelským jménem a heslem, které si zvolíte v registraci. Pokud ještě nejste zaregistrované, zaregistrujte se, jen tak se budete moci přihlašovat na jednotlivé akce. Registrace je přístupná z hlavní nabídky nebo ze stránky přihlášení. Pokud zapomenete své heslo, klikněte na příslušný text a server vám pošle vaše heslo na emailovou adresu, kterou vyplníte.

Přihlašování na akce

Na stránce Akce je seznam akcí a formuláře, na které u jednotlivých akcí kliknete a tím se přihlásíte.
Pokud máte s přihlášením na akce problém a používáte jako webový prohlížeč Internet Explorer, přečtěte si tento návod.
Webový prohlížeč Google Chrome ani Firefox není nutné přenastavovat.
Seznam přihlášených a poznámky k akcím si můžete rozbalit kliknutím na text "Podrobnosti..." vedle názvu akce. Rozkliknete-li tedy podrobnosti k akci, můžete přidat svůj komentář do okénka a zapsat tlačítkem. Potom již byste svůj komentář měly vidět na dokénkem pro další komentáře.

Novinky - aktuality

Na první stránce je okénko Aktuality, kde máte napsáno, kde máte co hledat. Když je například napsáno, že jsou nové obrázky nebo nový popis k nějaké akci, jdete do nabídky Akce a u příslušné akce si zobrazíte buď Podrobnosti nebo Obrázky.

Fórum (Fimfárum)

Stejně jako komentáře k akcím, můžete ve fóru zapisovat své poznámky a vzkazy. Pokud chcete, můžete tento vzkaz také poslat mailem ostatním velkým holkám, myslíte-li, že si stránky neotevřou dříve než poštu a je váš vzkaz důležitý. Ale nedivte se, mail přijde i vám, pro kontrolu.

Poslední je stránka Nápady a názory

Zase stejně jako komentáře k akcím, můžete zde zapisovat své náměty, nápady a názory, které se přímo netýkají jednotlivých akcí a mohou být hlavně pro mne vodítkem, co byste si ještě na stránkách přály vidět, nebo jak jinak by měly stránky vypadat.

Jarmila